top of page

Karrierlehetőség a Budai Perinatális Központban

A Budai Perinatális Központ két éve indult útjára, és azóta is dinamikusan fejlődünk és bővülünk. Központunk olyan szakemberekből álló elhivatott csapat, akik osztoznak abban a szemléletben, hogy a családokat támogassák életük legfontosabb szakaszaiban: a babatervezés, a várandósság, a szülés, és a családdá válás időszakában. A BPK Magyarország első perinatális központja, mely magas színvonalon kínál szolgáltatásokat elsősorban nőgyógyászat, várandósgondozás, szüléskísérés, pszichológiai tanácsadás és bodywork területeken.

​​Küldetésünk

Küldetésünk, hogy minden család számára magas színvonalú, személyre szabott ellátást és támogatást biztosítsunk. Ehhez folyamatosan várjuk olyan szakemberek jelentkezését, akik szívesen dolgoznának ezen értékek mentén, és tudásukkal, tapasztalatukkal hozzájárulnának szolgáltatásaink bővítéséhez vagy szívesen csatlakoznának meglévő szakterületeink valamelyikéhez.​​

Ha Ön is osztozik elkötelezettségünkben, és szívesen dolgozna egy folyamatosan fejlődő, magas szakmai színvonalú környezetben, ahol a családok támogatása áll a középpontban, várjuk jelentkezését. Csatlakozzon hozzánk, és legyen részese annak a munkának, amely nap mint nap segít abban, hogy a családok biztonságban és támogatva érezzék magukat életük legfontosabb pillanataiban.

Legyen Ön is része a Budai Perinatális Központ szakértői csapatának!​​​

Aktuális álláslehetőségek

A BPK Budai Perinatális Központ részmunkaidőben keres új csapattagot.

Heti két alkalommal (reggel 7-9 között) van lehetősége pácienseknek a laborszolgáltatások igénybevételére, erre a két alkalomra keresünk olyan egészségügyi végzettségű szakembert, akinek több éves tapasztalata van vérvétel, labor-mintavételek területén.

Feladatok:

  • Vérvétel és mintavétel szakmai szabályoknak megfelelően

  • Laboratóriumi vizsgálatok adminisztrálása, dokumentálása

  • Laboratóriumi eszközök és berendezések szakszerű kezelése

Az ideális csapattag:

Egészségügyi végzettséggel rendelkezik (szülészeten, nőgyógyászati osztályon szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel)

Jól kommunikál, precíz, lelkes és megbízható.

Amit kínálunk:

Azonnali kezdés, betanulási időszak biztosítása

Lehetőség (végzettség, tapasztalat alapján) hosszú távon más feladatokba is bekapcsolódni (asszisztensi és szakmai lehetőségek), mellyel kiegészülhet a feladatkör

Munkavégzés egy exkluzív, barátságos helyszínen, összetartó csapaton belül.

bottom of page